Ik heb de "Bollenroute" ingelezen in mijn streetpilot 2720 en krijg vervolgens de melding dat de route niet overeenkomt met de beschikbare kaarten. Ik heb daarom de route in Mapsource gedupliceerd en van de kopie een herberekening gemaakt. Daarna heb ik de verschillen die ontstaan door middel van het "elastiekje" gecorrigeerd en de rit opnieuw opgeslagen.
Echter de melding blijft onveranderd. Conclusie is dus dat ik iets niet goed doe. Het vreemde is dat ik volgens mij bij de Euregiorit dezelfde acties heb uitgevoerd en ik geen problemen had.
Wie van onze meer ervaren GPS'ers heeft de oplossing?
Groeten,
Nico
Wat doe ik toch verkeerd?
- Frans-V
- 110,3 kW
- Berichten: 4653
- Lid geworden op: ma 01 nov, 2004 16:23
- Locatie: B. op Z
- Contacteer:
Een Garmin 2720 , met een elastiekje ??????? die hoort in je onderbroek hoor Stoffel........ben blij dat ik zo,n ding niet heb, daar zakt echt je onderbroek van af hoor.grgrgrgrg F3
Maar ik weet het niet, en je vroeg het ook niet aan mijn ook geloof ik..
Maar ik weet het niet, en je vroeg het ook niet aan mijn ook geloof ik..
Vriendelijkheid weggeven is moeilijk;je krijgt het bijna altijd terug.....gr F3/FxtFF
Re: Wat doe ik toch verkeerd?
Dat is vreemd omdat ik de route met kaartversie 8 gemaakt heb en die gebruikt de 2720 ook. Vraag anders even advies op forum Waypoint. Mischien zit er verschil in de versie 8 NT voor 2720 en de gewone versie 8 voor de 2610 die ik gebruik.Stoffel schreef:Ik heb de "Bollenroute" ingelezen in mijn streetpilot 2720 en krijg vervolgens de melding dat de route niet overeenkomt met de beschikbare kaarten. Ik heb daarom de route in Mapsource gedupliceerd en van de kopie een herberekening gemaakt. Daarna heb ik de verschillen die ontstaan door middel van het "elastiekje" gecorrigeerd en de rit opnieuw opgeslagen.
Echter de melding blijft onveranderd. Conclusie is dus dat ik iets niet goed doe. Het vreemde is dat ik volgens mij bij de Euregiorit dezelfde acties heb uitgevoerd en ik geen problemen had.
Wie van onze meer ervaren GPS'ers heeft de oplossing?
Groeten,
Nico
Bedankt voor deze nutteloze bijdrage. Je verveelt je zeker weer Ik had het natuurlijk kunnen weten dat jij hoe dan ook zou reageren.FxtFF schreef:Een Garmin 2720 , met een elastiekje ??????? die hoort in je onderbroek hoor Stoffel........ben blij dat ik zo,n ding niet heb, daar zakt echt je onderbroek van af hoor.grgrgrgrg F3
Maar ik weet het niet, en je vroeg het ook niet aan mijn ook geloof ik..
Groeten,
Nico
Volgens mij is dit wel een nuttige bijdrage Nicowil schreef:Ik denk misschien de oplossing te weten. Mijn voorkeuren in mapsource staan op vermijden snelwegen, de schuif helemaal naar links. Als dat bij jou anders staat op de pc en op toestel zelf, wil hij gaan herberekenen.
Wie weet is dat de oorzaak.
:)
Gr Rob
Ten eerste:
Er zit geen verschil tussen de verschillende versies van City Navigator V8 of V8NT.
Het maakt wel uit voor de berekening hoe je je preferences hebt staan, "prefer minor roads" of "prefer highways."
MAAR voor de herkenning door de 2720 maakt dit ook niets uit.
Als je de preferences op "prefer Minir Roads" hebt staan dan maakt hij van deel 1 van de bollentocht 67,3 km. (origineel 67,5) Staat dit op "Prefer Highways" dan maakt hij er 72,3 km van. Maar zoals je kan zien in MapSource, zijn ook dat geen grote verschillen.
Als jij "herberekend" hebt gooi je dan de origineel weg of staat die er ook nog in. Want als dat zo is, is dat de boosdoener.
Je moet alleen de herberekende files naar de 2720 sturen.
Succes,
erik
PS. Ik ga ervan uit dat je de "Route Style" hebt staan op "Auto Routing" en niet op "Use Direct Routes".
PPS deel 2 van de Bollenroute bleef bij mij na herberekening gelijk, 117 km
Er zit geen verschil tussen de verschillende versies van City Navigator V8 of V8NT.
Het maakt wel uit voor de berekening hoe je je preferences hebt staan, "prefer minor roads" of "prefer highways."
MAAR voor de herkenning door de 2720 maakt dit ook niets uit.
Als je de preferences op "prefer Minir Roads" hebt staan dan maakt hij van deel 1 van de bollentocht 67,3 km. (origineel 67,5) Staat dit op "Prefer Highways" dan maakt hij er 72,3 km van. Maar zoals je kan zien in MapSource, zijn ook dat geen grote verschillen.
Als jij "herberekend" hebt gooi je dan de origineel weg of staat die er ook nog in. Want als dat zo is, is dat de boosdoener.
Je moet alleen de herberekende files naar de 2720 sturen.
Succes,
erik
PS. Ik ga ervan uit dat je de "Route Style" hebt staan op "Auto Routing" en niet op "Use Direct Routes".
PPS deel 2 van de Bollenroute bleef bij mij na herberekening gelijk, 117 km