Vrienden,
Helaas is er ondanks de vele dagen werk en controles, toch nog een klein foutje ontdekt in een van de routes voor het Hemelvaart weekend. De terugreis bleek een prachtige "krakeling-slinger" te bevatten, omdat een routepunt net aan de verkeerde kant van de weg stond (ook in de track!). Rik heeft op 16 mei om 23:45 uur een nieuw zip-bestand op het forum geplaatst. Allen die voor die tijd hebben gedownload, zullen dat dus opnieuw moeten doen en de aangepaste terugreis nog een keer moeten laden in de navigatie.
Excuses voor het ongemak!
Groet,
Frank
Hemelvaart weekend:UPDATE ROUTE TERUGREIS (16 mei 23:45 uur)
Re: Hemelvaart weekend:UPDATE ROUTE TERUGREIS (16 mei 23:45
Ha, ik had nog helemaal niet naar de routes gekeken, zat eigenlijk nog op melding op forum te wachten.
Zal ze zsm ff inladen.
Zal ze zsm ff inladen.
Clublid 2005-2012 2015 - heden
Re: Hemelvaart weekend:UPDATE ROUTE TERUGREIS (16 mei 23:45
Heb gisteren de Garmin routes gedownload en bekeken in Basecamp.
Ging bij niet helemaal goed. Ze weken allemaal af van de tracks.
Misschien omdat ik kaartmateriaal 2018.10 gebruik???
Of mijn beperkte kennis van Basecamp.
Heb uiteindelijk tracks omgezet naar een nieuwe route. Zou dus nu goed moeten gaan.
Oh ja ik heb ook nog de benaming aangepast, omdat mijn Garmin 590 slechts een beperkte tekstlengte aangeeft. Hierdoor kregen alle routes dezelfde naam en dit leek me wat lastig selecteren van de juiste route.
Een ieder veel wijsheid met het installeren van de routes en zie jullie donderdag over een week.
Ging bij niet helemaal goed. Ze weken allemaal af van de tracks.
Misschien omdat ik kaartmateriaal 2018.10 gebruik???
Of mijn beperkte kennis van Basecamp.
Heb uiteindelijk tracks omgezet naar een nieuwe route. Zou dus nu goed moeten gaan.
Oh ja ik heb ook nog de benaming aangepast, omdat mijn Garmin 590 slechts een beperkte tekstlengte aangeeft. Hierdoor kregen alle routes dezelfde naam en dit leek me wat lastig selecteren van de juiste route.
Een ieder veel wijsheid met het installeren van de routes en zie jullie donderdag over een week.
Han
Re: Hemelvaart weekend:UPDATE ROUTE TERUGREIS (16 mei 23:45
Nou Han,
Je had gewoon de tracks kunnen kopieren naar de gpx map op je zumo 590.
zie topic: Laden TomTom/Garmin tracks,(GPX) en TomTom ITN bestanden
http://www.fazer.nl/phpBB3/viewtopic.php?f=13&t=5501.
Handleiding:
https://drive.google.com/file/d/0B-ZRss ... pWaXc/view
Als je nl. de tracks in basecamp laad, zal er altijd een route bij worden gezet.
Die moet je vervolgens op instellingen motor gaan herberekenen en vermoedelijk wat gaan "bijslepen".
De handleiding is juist bedoeld om het allemaal wat makkelijker te maken, zeker als je niet zo bekend bent met de werking van BaseCamp.
Je had gewoon de tracks kunnen kopieren naar de gpx map op je zumo 590.
zie topic: Laden TomTom/Garmin tracks,(GPX) en TomTom ITN bestanden
http://www.fazer.nl/phpBB3/viewtopic.php?f=13&t=5501.
Handleiding:
https://drive.google.com/file/d/0B-ZRss ... pWaXc/view
Als je nl. de tracks in basecamp laad, zal er altijd een route bij worden gezet.
Die moet je vervolgens op instellingen motor gaan herberekenen en vermoedelijk wat gaan "bijslepen".
De handleiding is juist bedoeld om het allemaal wat makkelijker te maken, zeker als je niet zo bekend bent met de werking van BaseCamp.
Charles Rijken
If it don't fit, don't force it, just relax and let it Go!
If it don't fit, don't force it, just relax and let it Go!
Re: Hemelvaart weekend:UPDATE ROUTE TERUGREIS (16 mei 23:45
https://youtu.be/hAU55uC6fnQ
Uitleg over hoe je een track op je garmin zet en er een route van maakt.
Uitleg over hoe je een track op je garmin zet en er een route van maakt.