Fazerweekend 2025

  

Fazerweekend | Vrijdag 29 Aug t/m zondag 31 Aug 2025 (2 overnachtingen)

Een sprookjesachtig weekend? Vele sprookjes van de gebroeders Grimm zijn in de regio opgetekend waar wij naartoe gaan. Voor het Fazerweekend kunnen we rekenen op een gezellig typisch Duits familiehotel, Schwalenberger-Malkasten gelegen in het Weserbergland, een natuurgebied net achter het Teutoburger Wald (Naturpark Solling-Vogler), onder het welbekende plaatsje Hamelen. Het hotel is 380 km verwijderd van Amsterdam.

Er is voor maar liefst 28 personen gereserveerd. 
12 x tweepersoonskamers. Voor de prijs van slechts € 129,00 per persoon.
4 x éénpersoonskamers. Voor de prijs van € 154,00 per persoon.

Prijzen zijn inclusief:
• 2 overnachtingen met ontbijtbuffet
• 1 vers getapte Veltins Pils als welkomstdrankje 
• 2 x 3-gangen biker menu
• Gratis gebruik van parkeerplaatsen achter het hotel
• Gratis gebruik van de inpandige sauna 

Aanmelden:

Aanbetaling: 

  • 50% op rekeningnummer NL10 INGB 0008 2388 26 t.n.v. A.F.M.C.N. onder vermelding van Fazerweekend 2025 (uiterlijk 31 maart 2025 ivm reservering hotel); de rest ter plekke aan het hotel te voldoen.

Annuleringsvoorwaarden

  • Conform voorwaarden hotel.

Deelname

  • Op eigen risico; de A.F.M.C.N., het bestuur noch de organisatoren (Frank Ouddeken & Roland Streefkerk) zullen geen enkele vorm van aansprakelijkheid accepteren.

About Bob Muller

Ik ben 55 jaar en woonachtig in Goes in het rustige en prachtige Zeeland. Naast motorrijden hou ik van muziek, bordspellen en hardlopen. In 2020 heb ik mijn motor rijbewijs gehaald om als eerste motor een Yamaha FZS600 (bj 2004) aan te schaffen. Ik hou ervan om minimalistisch op reis te gaan, als het nodig is met een tentje achterop. Ik gebruik mijn motor af en toe ook wel voor woon-werk verkeer maar haal daar toch minder plezier uit. Komt misschien wel als het mooier weer wordt. Ik vervul momenteel de rol van secretaris binnen de All Fazer - MT Club Nederland.